Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Nowelizacja Megaustawy

wtorek, 23, maj 2017 09:42

 

NOWELIZACJA "MEGAUSTAWY" - nowe obowiązki właśicieli i zarządców nieruchomości.

 

Czytaj więcej...

Firma StarNet Telecom Sp.z o.o. ostrzega przed próbami wyłudzenia danych osobowych...

wtorek, 31, styczeń 2017 08:12

Firma StarNet Telecom Sp.z o.o. ostrzega przed próbami wyłudzenia danych osobowych poprzez fikcyjne loterie i konkursy!

 

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że aktualnie NIE PROWADZIMY żadnych konkursów. Jeśli w Państwa przeglądarce internetowej pojawiła się informacja o rzekomym konkursie, prosimy nie klikać chęci uczestnictwa i nie udostępniać swoich danych osobowych.

Czytaj więcej...

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2016

wtorek, 27, wrzesień 2016 12:29

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska o nr 3.1 gdzie wspólnie będziemy mieli okazję porozmawiać
o nowych technologiach wdrażanych przez StarNet Telecom w obiektach handlowych, aktualnych rozwiązaniach
teletechnicznych stosowanych na rynku oraz wykonać wstępną symulację wariantów możliwych do zastosowania
przez StarNet Telecom dla Państwa obiektu.

 

http://shoppingcenterforum.com/

StarNet Telecom – partner miasta stołecznego Warszawy na MIPIM 2016

wtorek, 01, grudzień 2015 08:02

 

Z ogromną dumą już dziś informujemy, że w marcu 2016r. StarNet Telecom zaprezentuje się jako jeden z partnerów miasta stołecznego Warszawy, wśród firm takich jak BBI Development, Xcity, Ghelamco, Okam Capital, HB Reavis, BZWBK, Poczta Polska, Orange, Golub GetHouse, Vastint i Grupa Konkret.

Razem z władzami miasta będziemy promować Warszawę jako miejsce atrakcyjne do inwestowania w nieruchomości wszelkiego typu. Jest nam niezmiernie miło, że miasto zdecydowało się na partnerstwo z nami w tak prestiżowym wydarzeniu.

Nasze rozwiązania będziemy promować pokazując prestiżowe nieruchomości, które obsługujemy jako strategiczny partner telekomunikacyjny.

MIPIM to największe inwestycyjne targi w Europie w branży nieruchomości. Targi mają miejsce na ogromnej przestrzeni kilkunastu tysięcy m2 i przyciągają ponad dwadzieścia tysięcy uczestników.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na stoisku miasta Warszawy, będziemy tam do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Więcej na temat targów na: http://www.mipim.com/

MAPIC – coroczne wydarzenie rynku nieruchomości komercyjnych już w tym miesiącu!

wtorek, 03, listopad 2015 08:44

 

Przed nami ponownie międzynarodowe targi MAPIC, w czasie których będziemy mogli poznać aktualne tendencje rynkowe oraz ciekawe nowości z branży. Będzie to tez niewątpliwie bardzo dobra okazja, żeby spotkać się tam z Państwem lub zrelacjonować po powrocie wydarzenie tym z Państwa, którzy nie będą mogli gościć na tegorocznym MAPIC. Targi tradycyjnie już odbędą się we francuskim Cannes w dniach 18-20 listopada. Więcej informacji o targach na stronie dedykowanej stronie internetowej: http://www.mapic.com/

EXPO REAL na stałe w kalendarzu Starnet Telecom

poniedziałek, 12, październik 2015 10:20

 

W tym miesiącu odwiedziliśmy Targi REAL EXPO w Monachium, żeby sprawdzić czy jest to wydarzenie, które warto zarekomendować naszym klientom. Są to największe w Europie targi nieruchomości komercyjnych, gdzie obecni są przedstawiciele wszystkich branż współpracujących z tym sektorem – od projektantów poprzez inwestorów, instytucje finansujące aż po wykonawców, agencje marketingowe oraz firmy świadczące swoje usługi na etapie eksploatacji obiektów. Wydarzenie przyciąga ponad 1,5tys. firm z 74 krajów. Expo real to idea, która zmienia sposób postrzegania biznesu na rynku nieruchomości komercyjnych. Dla nas jest to miejsce bardzo inspirujące i mamy nadzieję, że w następnej edycji spotkacie nas tam Państwo już jako wystawców.

 

Czytaj więcej...

Minione i nadchodzące wydarzenia z udziałem Starnet Telecom

czwartek, 24, wrzesień 2015 08:55

 Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim klientom za odwiedzenie naszego stoiska w czasie trwania ostatniego Shopping Center Forum. Mamy nadzieję, że wszystkie spotkania z Państwem zaowocują dalszą współpracą. Jednocześnie zapraszamy na następną konferencję Office Buildings in Poland, która odbędzie się już w październiku.


http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce

Czytaj więcej...

Spełniamy marzenia

środa, 10, czerwiec 2015 15:21

 

W naszej pracy skupiamy się na tym co ważne nie tylko w biznesie, zwracamy uwagę również na wydarzenia, które rozbudzają odpowiedzialność społeczną i dają nam szansę przyczynić się do szczęścia pojedynczych osób. W tym roku, podejmując współpracę z fundacją Mam Marzenie, postanowiliśmy pomóc Magdzie.

Zobaczcie efekty: http://www.mammarzenie.org/marzyciele/3785-Magda/

Nagrywanie rozmów w naszym Biurze Obsługi Klienta

poniedziałek, 06, kwiecień 2015 09:14

 

Aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymają doskonałą jakość obsługi, a przy tym czuli się bezpiecznie, w ramach zgłoszeń do Biura Obsługi Klienta wprowadziliśmy nagrywanie rozmów. Jest to kolejny krok, który usprawnia nasze działanie, uzyskiwane dzięki procedurom opartym o normy ISO 9001:2008, skonstruowanym tak, aby uzyskać jak najkrótszy obieg informacji wewnątrz struktury organizacyjnej Starnet Telecom.

Biuro Obsługi Klienta jest działem, który ma zasadniczy wpływ na utrzymanie dobrych relacji z naszymi klientami na etapie posprzedażowym oraz na utrzymanie zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci na etapie sprzedaży, podpisując z nami umowy.

Mamy nadzieję, że dobra organizacja naszego Biura Obsługi Klienta przekłada się na Państwa wrażenia dotyczące obsługi.

MAPIC - wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu

środa, 29, październik 2014 09:59

 

W tym roku już po raz trzeci będziemy uczestniczyć w międzynarodowych targach MAPIC. Jako członek Polskiej Rady Centrów Handlowych, w czasie targów staramy się zwracać uwagę na prezentowane tam trendy oraz nowości aby móc jak najlepiej rozumieć potrzeby branży i służyć radą naszym klientom. W tym roku MAPIC jest 20.-tym, jubileuszowym wydarzeniem. Targi odbędą się w dniach 19-21 listopada we francuskim Cannes. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie internetowej: http://www.mapic.com/