Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

RODO

środa, 23, maj 2018 11:12

 

Szanowni Państwo,


już 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tak zwane RODO, wprowadzające spójne dla całej Unii Europejskiej zasady ochrony danych osobowych.


StarNet Telecom pozostaje w zgodności z obowiązującymi przepisami.  


W przypadku pytań związanych z przetwarzaniem danych w StarNet Telecom prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub listownie:

StarNet Telecom Sp. z o.o.

Ul. Lecha Kaczyńskiego 28,

00-609 Warszawa

Darmowy Internet w Centrum Zdrowia Dziecka

poniedziałek, 30, kwiecień 2018 07:37

 

StarNet Telecom w ramach posiadanych kompetencji w dziedzinie telekomunikacji wsparł Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” poprzez sfinansowanie zakupu, przeprowadzenie instalacji, a także dalsze utrzymanie dedykowanego systemu WiFi pozwalającego na zapewnienie łączności z siecią Internet pacjentom oraz ich opiekunom przebywającym w Centrum Zdrowia Dziecka.


System WiFi został zaprojektowany tak by w jak największym stopniu objąć swoim zasięgiem te miejsca gdzie przebywają mali pacjenci oraz ich opiekunowie.

Sieć WiFi zainstalowana przez StarNet Telecom została oparta na rozwiązaniach renomowanych firm dostarczających sprzęt telekomunikacyjny najwyższej klasy, liderów w swojej dziedzinie. W ramach wybudowanej sieci StarNet Telecom zainstalował 73 anteny oraz 8 przełączników odpowiedzialnych za podzielenie sygnału oraz zasilenie anten, a także dedykowany router zapewniający odpowiedni poziom zarzadzania pasmem do sieci Internet.

Czytaj więcej...

Nowelizacja Megaustawy

wtorek, 23, maj 2017 09:42

 

NOWELIZACJA "MEGAUSTAWY" - nowe obowiązki właśicieli i zarządców nieruchomości.

 

Czytaj więcej...

Firma StarNet Telecom Sp.z o.o. ostrzega przed próbami wyłudzenia danych osobowych...

wtorek, 31, styczeń 2017 08:12

Firma StarNet Telecom Sp.z o.o. ostrzega przed próbami wyłudzenia danych osobowych poprzez fikcyjne loterie i konkursy!

 

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że aktualnie NIE PROWADZIMY żadnych konkursów. Jeśli w Państwa przeglądarce internetowej pojawiła się informacja o rzekomym konkursie, prosimy nie klikać chęci uczestnictwa i nie udostępniać swoich danych osobowych.

Czytaj więcej...

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2016

wtorek, 27, wrzesień 2016 12:29

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska o nr 3.1 gdzie wspólnie będziemy mieli okazję porozmawiać
o nowych technologiach wdrażanych przez StarNet Telecom w obiektach handlowych, aktualnych rozwiązaniach
teletechnicznych stosowanych na rynku oraz wykonać wstępną symulację wariantów możliwych do zastosowania
przez StarNet Telecom dla Państwa obiektu.

 

http://shoppingcenterforum.com/

StarNet Telecom – partner miasta stołecznego Warszawy na MIPIM 2016

wtorek, 01, grudzień 2015 08:02

 

Z ogromną dumą już dziś informujemy, że w marcu 2016r. StarNet Telecom zaprezentuje się jako jeden z partnerów miasta stołecznego Warszawy, wśród firm takich jak BBI Development, Xcity, Ghelamco, Okam Capital, HB Reavis, BZWBK, Poczta Polska, Orange, Golub GetHouse, Vastint i Grupa Konkret.

Razem z władzami miasta będziemy promować Warszawę jako miejsce atrakcyjne do inwestowania w nieruchomości wszelkiego typu. Jest nam niezmiernie miło, że miasto zdecydowało się na partnerstwo z nami w tak prestiżowym wydarzeniu.

Nasze rozwiązania będziemy promować pokazując prestiżowe nieruchomości, które obsługujemy jako strategiczny partner telekomunikacyjny.

MIPIM to największe inwestycyjne targi w Europie w branży nieruchomości. Targi mają miejsce na ogromnej przestrzeni kilkunastu tysięcy m2 i przyciągają ponad dwadzieścia tysięcy uczestników.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na stoisku miasta Warszawy, będziemy tam do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Więcej na temat targów na: http://www.mipim.com/

MAPIC – coroczne wydarzenie rynku nieruchomości komercyjnych już w tym miesiącu!

wtorek, 03, listopad 2015 08:44

 

Przed nami ponownie międzynarodowe targi MAPIC, w czasie których będziemy mogli poznać aktualne tendencje rynkowe oraz ciekawe nowości z branży. Będzie to tez niewątpliwie bardzo dobra okazja, żeby spotkać się tam z Państwem lub zrelacjonować po powrocie wydarzenie tym z Państwa, którzy nie będą mogli gościć na tegorocznym MAPIC. Targi tradycyjnie już odbędą się we francuskim Cannes w dniach 18-20 listopada. Więcej informacji o targach na stronie dedykowanej stronie internetowej: http://www.mapic.com/

EXPO REAL na stałe w kalendarzu Starnet Telecom

poniedziałek, 12, październik 2015 10:20

 

W tym miesiącu odwiedziliśmy Targi REAL EXPO w Monachium, żeby sprawdzić czy jest to wydarzenie, które warto zarekomendować naszym klientom. Są to największe w Europie targi nieruchomości komercyjnych, gdzie obecni są przedstawiciele wszystkich branż współpracujących z tym sektorem – od projektantów poprzez inwestorów, instytucje finansujące aż po wykonawców, agencje marketingowe oraz firmy świadczące swoje usługi na etapie eksploatacji obiektów. Wydarzenie przyciąga ponad 1,5tys. firm z 74 krajów. Expo real to idea, która zmienia sposób postrzegania biznesu na rynku nieruchomości komercyjnych. Dla nas jest to miejsce bardzo inspirujące i mamy nadzieję, że w następnej edycji spotkacie nas tam Państwo już jako wystawców.

 

Czytaj więcej...

Minione i nadchodzące wydarzenia z udziałem Starnet Telecom

czwartek, 24, wrzesień 2015 08:55

 Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim klientom za odwiedzenie naszego stoiska w czasie trwania ostatniego Shopping Center Forum. Mamy nadzieję, że wszystkie spotkania z Państwem zaowocują dalszą współpracą. Jednocześnie zapraszamy na następną konferencję Office Buildings in Poland, która odbędzie się już w październiku.


http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce

Czytaj więcej...

Spełniamy marzenia

środa, 10, czerwiec 2015 15:21

 

W naszej pracy skupiamy się na tym co ważne nie tylko w biznesie, zwracamy uwagę również na wydarzenia, które rozbudzają odpowiedzialność społeczną i dają nam szansę przyczynić się do szczęścia pojedynczych osób. W tym roku, podejmując współpracę z fundacją Mam Marzenie, postanowiliśmy pomóc Magdzie.

Zobaczcie efekty: http://www.mammarzenie.org/marzyciele/3785-Magda/