Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Internet, telefon i telewizja

Oferta StarNet Telecom jest skierowana również do osób prywatnych, które mieszkają w Warszawie przy ulicach:

 

- Jesiennych Liści (Brzeziny)

- Małej Brzozy (Brzeziny)
- Starej Gruszy (Brzeziny)
- Głębockiej (Lewandów Duży i Mały)
- Geodezyjnej (Lewandów Leśny)

 

Na potrzeby naszych Klientów, dostarczamy Internet, telewizję oraz telefon. Przewidujemy konkurencyjne rabaty i promocje, a także oferujemy atrakcyjne taryfy opłat.

 

 

Internet


internetKażdy Klient otrzymuje niezbędną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb przepustowość łącza w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasze usługi dedykujemy zarówno osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, jak również wszystkim innym użytkownikom Internetu. Umowy mogą być podpisywane na czas określony w dwóch wersjach do wyboru: na 12 lub 24 miesiące jak i na czas nieokreślony. 

 

Podpisując z nami umowę już dziś, mogą Państwo otrzymać atrakcyjne promocje, takie jak router WiFi za 1 zł brutto, czy też pierwszy miesiąc darmowy. Po więcej szczegółów, prosimy kontaktować się z Centrum Obsługi Abonenta.

 

 

 

Telewizja


Zapraszamy do skorzystania z oferty StarNet Telecom, która została przygotowana z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów modyfikujemy nasza ofertę programową. Obecnie oferujemy takie programy jak:  TVP1, TVP2, TVP INFO, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, VIVA PL, Cartoon Network, Movies 24 TVN Style, CNN, Polsat Sport, Ale Kino!, 4FUN TV, TV Polonia, National Geographic Channel, Travel Channel, VH1, MTV Polska, Eurosport, Hallmark, Mini Mini, Zig Zap, TVN Meteo, TVN Siedem, BBC, Livesytyle, TVN Warszawa. Po aktualną ofertę prosimy kontaktować się z Centrum Obsługi Abonenta.

 

744px-TVP1 logo.svg tvp2 logo tvp3 tvp polonia
tvn logo tvn_style tvn24-logo tvn7logo
TVN Meteo Logo TVNTurboRGB_big  800px-National Geographic_Channel-Logo.svg_  Discovery-Channel-Logo

polsat

 axn logo  LOGO TV PULS CZERWONE  hallmark channel

 

CNN Logo travel channel zig zap 682px-Original Cartoon_Network_logo.svg
polsat sport eurosport logo_svg 4fun.tv vh1
mtv logo_ vivabig

 

 

 


Telefonia

 

Dla naszych Klientów mamy również ofertę usługi telefonicznej. Zakres usługi i taryfę opłat dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Oferujemy najlepsze technologiczne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Jeżeli zdecydują się Państwo podpisać umowę już dziś, mamy w ofercie atrakcyjne promocje i rabaty cenowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Abonenta.

 

 

Kontakt

 

Więcej informacji na temat oferty StarNet Telecom, mogą Państwo uzyskać w Centrum Obsługi Abonenta, które jest otwart od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 19.00. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (22) 656 21 31 oraz pod mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

 

Centrum Obsługi Abonenta

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 19.00

Tel. +48 22 656 21 31
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

 

 

indywidualni