Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Outsourcing usług telekomunikacyjnych to korzyści w trakcie budowy i późniejszym zarządzaniu galerią handlową

wtorek, 29, marzec 2016 09:48

Zarządzanie siecią telekomunikacyjną jest jedną z podstawowych usług, jakie oferują przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, takie jak Starnet Telecom. Firma przyjmuje na siebie stałe koszty związane z tym zadaniem, co zwalnia właściciela obiektu z obowiązku wyznaczania do tego celu odpowiedniego pracownika technicznego. Wiele galerii handlowych decyduje się na rozszerzenie współpracy z przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym. Często już na etapie budowy operator budynkowy opiniuje projekty sieci telekomunikacyjnej i dzieli się doświadczeniem z innych obiektów. Bardziej popularna jest jednak współpraca zakładająca całkowite przejęcie przez firmę kosztów zaprojektowania i budowy sieci telekomunikacyjnej wraz z zapewnieniem przyłączy zewnętrznych. Właściciele obiektów zyskują w ten sposób po pierwsze – oszczędności, po drugie – komfort i spokój.

 

 

http://retailnet.pl/2016/03/24/107270-starnet-telecom-wiecej-niz-oszczednosci/?goal=0_e649016b50-8f78959b2f-308462737&mc_cid=8f78959b2f&mc_eid=fb46606bb5

StarNet Telecom obsługuje 80 obiektów handlowych na terenie całego kraju.

poniedziałek, 21, marzec 2016 08:13

Źródło: SHOPPING CENTER POLAND MAGAZINE; NR 3/MARZEC 2016’ ROK XII; ISSN 1734-7599

 

Warszawa jedzie do Cannes z 11 nieruchomościami

piątek, 11, marzec 2016 08:33

 

POLSKA 11 nieruchomości, 12 partnerów, w tym czterech nowych, dwa inne miasta i 17 produktów z Warszawy pojadą z miastem na tegoroczne targi MIPIM, które startują 15 marca.


Oferta miasta na targach w Cannes zawiera 11 nieruchomości. Większość z nich ma przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową z usługami oraz z garażami podziemnymi. W Śródmieściu znajdują się trzy prezentowane działki: orzy ul. Jaracza 5 (864 mkw.), ul. Mariańskiej 5 (971 mkw.) przeznaczona pod funkcję hotelową, ul. Emilii Plater 29 i 31 (11,2 tys. mkw.), czyli centrum biurowo-usługowe z garażem podziemnym Porta Varsovia. Ten projekt został pokazany po raz pierwszy na targach Expo Real w Monachium w zeszłym roku. Pozostałe projekty inwestycyjne to: na Bielanach: Przy Agorze 6 (2,4 tys. mkw.), ul. Broniewskiego 89 (3,5 tys. mkw.); na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej (1,6 tys. mkw. pod usługi ponadlokalne i lokalne), na Pradze Północ przy ul. Radzymińskiej (6,8 tys. mkw.); na Pradze Południe: ul. Cukrownicza (2,3 tys. mkw.), ul. Stanisława Augusta (22,5 tys. mkw.), na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia (4,2 tys. mkw.) i na Wilanowie przy ul. Rosochatej, róg Latoszki (5,2 tys. mkw.).

Czytaj więcej...

Targi inwestycyjne MIPIM: Warszawa do Cannes z nowymi partnerami

środa, 09, marzec 2016 13:50

 

- Z czterema nowymi partnerami biznesowymi jedzie Warszawa na targi do Cannes.
- Stolica regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, prezentując się jako lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

 

Podczas targów sztuki użytkowej MIPIM w Cannes, stolica będzie prezentowała się wspólnie z 12 partnerami, to czterech więcej niż przed rokiem.

Warszawa we Francji zaprezentuje się na stoisku wypełnionym warszawskimi akcentami z zakresu designu i sztuki użytkowej, razem z Bankiem Zachodnim WBK, BBI Development SA, Ghelamco Poland, Golub Gethouse, HB Reavis Poland, Okam Capital, Orange, Pocztą Polską SA i Xcity Investment. Po raz pierwszy miastu towarzyszyć będą: Konkret Grupa Projektowa SA, StarNet Telecom Sp. z o.o. oraz Vastint Sp. z o.o.

Warszawa regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, prezentując się jako lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

- Naszym celem jest przedstawienie Warszawy jako miejsca o dużym potencjale inwestycyjnym, ale również oferującego wysoką jakość życia – informują w stołecznym urzędzie

StarNet Telecom promuje warszawskie nieruchomości na MIPIM 2016

wtorek, 08, marzec 2016 10:22

 

MIPIM to największe inwestycyjne targi w Europie w branży nieruchomości. Na targach obecni są inwestorzy, developerzy, architekci, usługodawcy branżowi, przedstawiciele władz prezentowanych regionów i wielu innych przedstawicieli biznesowych, związanych z branżą nieruchomości na różne sposoby. Wiosną tego roku StarNet Telecom będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, promując warszawskie nieruchomości na Targach MIPIM 2016.

Czytaj więcej...

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

wtorek, 15, wrzesień 2015 09:45

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy Shopping Center Forum 2015 Fall Edition.
StarNet Telecom będzie można odwiedzić na stoisku nr 4.1

 

http://retailnet.pl/2015/09/08/104689-starnet-telecom-aktywny-uczestnik-shopping-center-forum/

 

Usunęli kryzys ze słownika

poniedziałek, 03, luty 2014 15:15

 

Życie nie znosi pustki. Miejsce tych, którzy boleśnie odczuli zderzenie z kryzysem, zajmują następni. Żądni sukcesu, silni, dobrze zarządzani, potrafiący odnaleźć się w ewoluującej rzeczywistości.

 


http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2014-polskie-firmy-usunely-kryzys-ze-slownika,artykuly,170471,1,1.html

 

 

Starnet Telecom Diamentem Forbesa

czwartek, 26, wrzesień 2013 10:47

Miło nam poinformować, iż spółka Starnet Telecom została laureatem tegorocznej edycji rankingu prowadzonego przez miesięcznik Forbes – Diamenty Forbesa.

Już po raz siódmy redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE opracowała ranking polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Przy przygotowywaniu rankingu brano pod uwagę wszystkie przedsiębiorstwa posiadające REGON (z wyłączeniem instytucji finansowych), które w roku 2011 osiągnęły przychód nie mniejszy niż 5 mln złotych, złożyły sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sadowego a także spełniają inne kryteria Forbesa.

 

Więcej informacji na temat rankingu Diamenty Forbesa: http://www.diamentyforbesa.pl

Outsorcing doskonale sprawdza się w wielu dziedzinach - Facility Manager 5-2013

wtorek, 07, maj 2013 07:58

 Jeśli wierzyć liczbom, rosnący z roku na rok rynek telekomunikacyjny daje szerokie pole do popisu outosurcerom tego typu usług. Nic więc dziwnego, że zarządcy nieruchomości takich jak centra handlowe i budynki biurowe coraz chętniej oddają zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną profesjonalistom. Pozwala to nie tylko obniżyć koszty utrzymania sieci ale gwarantuje także jej kompleksową obsługę i serwis.

Czytaj więcej...

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów

poniedziałek, 04, luty 2013 10:27

 

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów, w 2013 liczymy na nowe projekty – retailnet.pl


Dla spółki StarNet Telecom rok 2012 był, w opinii zarządu, jednym z najbardziej znaczących okresów. - Świadczymy usługi od roku 2001, a w tym roku nasz wachlarz obiektów rozszerzył się o kolejne 12 nowych. W lutym rozpoczęliśmy świadczenie swoich usług telekomunikacyjnych w bardzo prestiżowym kompleksie biurowo-handlowym Złote Tarasy, który wraz z biurowcem Lumen i Skylight oraz obiektem handlowym posiadają łącznie ponad 270 najemców. Wiązało się to z koniecznością bardzo specjalistycznego przejęcia w zarządzanie obecnego systemu usług głosowych wraz z profesjonalnym uruchomieniem usług dostępu do internetu dla najemców Złotych Tarasów, co wymagało szybkiej i sprawnej wymiany urządzeń telekomunikacyjnych – mówi w rozmowie z Retailnet Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży Pion Centra Handlowe i Budynki Biurowe StarNet Telecom.

Czytaj więcej...

Gazeta Finansowa 2012 11 23- StarNet Telecom

wtorek, 27, listopad 2012 14:45

 

Jak zapobiec problemom współpracy outsourcingowej?

 

Paweł Dąbroś, Dyrektor Sprzedaży Pion Centra Handlowe i Budynki Biurowe, StarNet Telecom

Najważniejsze zagadnienie pojawia się już na samym początku podjęcia decyzji o współpracy z firmą zewnętrzną. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy potencjalny partner outsourcingowy ma podobne do klienta cele strategiczne czyli w szczególności wspólne dążenie do satysfakcji najemcy, który w obu przypadkach jest końcowym klientem dla obu stron? Określenie własnych dążeń jest kluczowe w dalszej współpracy, a zrozumienie tej kwestii wpływa na wzajemne zadowolenie stron.

Czytaj więcej...

Shopping Center Forum & Trade Fair 2012

czwartek, 27, wrzesień 2012 07:36

Grupa Energia i Starnet Telecom na targach shooping center forum & Trade Fair 2012


Coroczny udział w Shopping Center Forum & Trade Fair jest okazją do zaprezentowa­nia swojej niestandardowej oferty skierowanej do wła­ścicieli i najemców budynków komercyjnych.

 

– Cenimy sobie możliwość przedkładania oferty handlo­wej poprzez nawiązywanie bezpośredniej relacji z poten­cjalnym usługobiorcą. Pomaga to lepiej dopasowywać je do oczekiwań klientów – mówi Tomasz Popowski, specjalista ds. klientów kluczowych Grupa Energia.

 

Czytaj więcej...

StarNet Telecom Puls Biznesu - Puls Firmy 5-7 listopada 2012

piątek, 05, październik 2012 12:48

 

StarNet Telecom zgarnia galerie

Outsourcing usług telekomunikacyjnych w końcu się sprawdza. StarNet Telecom w tym roku sięgnie po 29 mln zł przychodów.

Przychody StarNet Telecom, spółki zajmującej się outsourcingiem usług telekomunikacyjnych, co roku rosną o 30 proc.

Czytaj więcej...

Udział w Shopping Center Forum

czwartek, 27, wrzesień 2012 07:13

Grupa Energia i StarNet Telecom: udział w Shopping Center Forum to dobrze zainwestowane pieniądze

Wspólne stoisko StarNet Telecom i Grupa Energia


- Udział w Shopping Center Forum zaowocował nawiązaniem kilku nowych, cennych kontaktów. Chcemy dalej pojawiać się w tym wspaniałym gronie ludzi i wspierać swoimi usługami rynek centrów handlowych – podkreśla Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży pion centra handlowe i budynki biurowe StarNet Telecom.

Czytaj więcej...