Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

isbzdrowie.pl - CZD ma internet dla pacjentów

poniedziałek, 30, kwiecień 2018 08:42

 

 

Centrum Zdrowia Dziecka uruchomiło bezpłatne WIFI. Szpital został wyposażony w nowoczesną instalację opartą o najwyższej klasy urządzenia WiFi (zamontowanych zostało blisko 80 anten), które posiadają wszelkie certyfikaty wymagane przez placówki medyczne – nie zakłócają pracy uradzeń medycznych. Od momentu uruchomienia z siecią StarNet połączyło się ponad 700 osób.

Nadal jednak wiele placówek medycznych w Polsce nie zapewnia pacjentom i ich rodzinom możliwości korzystania z bezpłatnego, nieograniczonego dostępu do internetu.

„Podczas spotkania ze szpitalem dowiedzieliśmy się, że nie było dnia, aby rodzice i pacjenci nie pytali o możliwość wykonania w szpitalu WiFi. Widząc naszych techników w oznakowanych koszulkach od razu szpital otrzymywał pozytywny odzew i pytania – kiedy będzie ten dzień, kiedy będą mogli korzystać z Wifi” – opowiada Piotr Dąbroś, przezes StarNet Telecom.
Rozmowy z Dyrekcją Centrum Zdrowia Dziecka StarNet Telecom rozpoczęła w drugiej połowie 2017 roku. Następnie przystąpiono do zamówienia urządzeń i ostatecznie prac, przy których pracowało kilkunastu wykwalifikowanych inżynierów firmy. Ostatecznie, w ciągu miesiąca udało się zakończyć projekt i przeprowadzić testy.

 

http://www.isbzdrowie.pl/2018/03/czd-ma-internet-dla-pacjentow/

warszawawpigulce.pl - Centrum Zdrowia Dziecka z bezpłatnym WiFi

poniedziałek, 30, kwiecień 2018 08:41

 

26 marca był wyjątkowym dniem dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Od tego dnia zarówno dzieci, rodzice przebywający w szpitalu, jak i kadra Instytutu mogą w nieograniczony i szybki sposób korzystać z bezpłatnego WIFI. Już od wczoraj z siecią StarNet połączyło się ponad 700 osób.

 

 

W ramach akcji informacyjnej od samego rana pacjentów CZD spotkało wiele atrakcji. Przyjeżdżających do szpitala pacjentów witały unoszące się w powietrzu wielkie bańki mydlane, a przy Wejściu Głównym do Instytutu i  Poradni Specjalistycznych bajkowe postaci: Elsa i Olaf, Minionki, troll Karol, a także – jak się okazało nie taki groźny – Lord Vader. Animatorzy i  pracownicy StarNet Telecom rozdawali  baloniki napełnione helem, malowali dzieciom buzie, robili balonikowe zabawki i starali się umilić pacjentom czas.

Firma StarNet Telecom oraz Centrum Zdrowia Dziecka zaprosiły do współpracy artystów i muzyków, którzy pomogli stworzyć w tym dniu wyjątkową atmosferę: Jakub Wesołowski – aktor, odwiedził Pacjentów w Klinice Urologii Dziecięcej, Neurochirurgii i Klinice Onkologii, Monika Mariotti – aktorka oraz piosenkarka, zaśpiewała dla dzieci włoskie przeboje, a Paweł „Biba” Binkiewicz – piosenkarz i konferansjer, skradł serca dzieci swoją niewiarygodną pozytywną energią i muzyką, a także w niezwykle żywiołowy sposób poprowadził całą część widowiskową. Odbył się też dynamiczny pokaz disco dance w wykonaniu dziecięcych, utalentowanych tancerzy: Michała Kandefera, Konstancji Kozankiewicz i Laury Bakun – wychowanków Egurrola Dance Studio.

Uruchomienie sieci WIFI dla pacjentów to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ w obecnych cyfrowych czasach, w których ludzie komunikują się w dużej mierze przez Internet, dostęp do niego w szpitalach jest bardzo ważny. Nadal jednak wiele placówek medycznych w Polsce nie zapewnia pacjentom i ich rodzinom możliwości korzystania z bezpłatnego, nieograniczonego dostępu do internetu.

Rozmowy z Dyrekcją Centrum Zdrowia Dziecka StarNet Telecom rozpoczęła w drugiej połowie 2017 roku. Następnie przystąpiono do zamówienia urządzeń i ostatecznie prac, przy których pracowało kilkunastu wykwalifikowanych inżynierów firmy. Ostatecznie, w ciągu miesiąca udało się zakończyć projekt i przeprowadzić testy. Od 26 marca każdy pacjent i odwiedzający CZD może bez ograniczeń korzystać z dostępu do bezpłatnego Internetu.

– Pobyt dziecka w szpitalu to stres zarówno dla dziecka, jak również dla rodziców, dlatego staramy się zapewnić naszym małym pacjentom różnego rodzaju animacje i eventy, aby odwrócić ich uwagę od badań i zabiegów.  Jesteśmy wdzięczni firmie StarNet Telecom za uruchomienie Wifi dla pacjentów w naszym Instytucie, niewątpliwie dostęp do internetu uprzyjemni dzieciom i rodzicom czas wolny, ale również ułatwi kontakt z bliskimi – podsumowuje Katarzyna Gardzińska, rzecznik Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” został wyposażony w nowoczesną instalację opartą o najwyższej klasy urządzenia WiFi (zamontowanych zostało blisko 80 anten), które posiadają wszelkie certyfikaty wymagane przez placówki medyczne – nie zakłócają pracy uradzeń medycznych.

W CZD leczą się dzieci z całej Polski, które nie mają codziennego kontaktu z rodzinami. Dodatkowo Internet obok funkcji komunikacyjnej oraz rozrywkowej, ma też funkcję edukacyjną. Dzieci w związku z chorobą, muszą przebywać w szpitalu, ale dzięki dostępowi do sieci nie są uwięzione w czterech ścianach, są w kontakcie z zewnętrznym światem i bliskimi.

– Spędziłem dużo czasu z synem w Centrum Zdrowia Dziecka. Szybko zorientowaliśmy się czego brakuje. Większość dzieci zabija czas ze smartfonem, tabletem tym bardziej, że wiele z nich jest przykuta do łóżka. Okazało się że telewizja już jest passe. Nieograniczony dostęp do Internetu w dzisiejszych czasach jest nieoceniony! Liczę, że praca, którą wykonaliśmy przyniesie wiele pożytku pacjentom i ich rodzinom

– podsumowuje Piotr Dąbroś.

 

https://warszawawpigulce.pl/centrum-zdrowia-dziecka-z-bezplatnym-wifi/

TVP INFO - WiFi dla pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka

poniedziałek, 30, kwiecień 2018 08:40

Dyrekcja Centrum Zdrowia Dziecka wraz z firmą StarNet Telecom dokonała oficjalnego uruchomienia nowoczesnej instalacji, opartej o najwyższej klasy urządzenia WiFi. Pozwalają one na zapewnienie bezpłatnej, nieograniczonej łączności z internetem małym pacjentom i ich rodzicom przebywającym w Centrum Zdrowia Dziecka.

 

Z tej okazji odbyło się uroczyste uruchomienie systemu WiFi, podczas którego organizatorzy przygotowali dla wszystkich dzieci przebywających w CZD wiele atrakcji m.in. zabawy z udziałem bajkowych animatorów, upominki, występy i odwiedziny gwiazd.

- Chcieliśmy zdążyć z uruchomieniem Internetu przed Wielkanocą, żeby mali pacjenci, którzy zostają na święta w szpitalu, mogli bez przeszkód kontaktować się z rodzinami - powiedział Piotr Dąbroś, Przezes Zarządu StarNet Telecom - firmy będącej fundatorem instalacji oraz systemu WiFi.

Budynki należące do Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” zostały wyposażone w nowoczesną instalację opartą na rozwiązaniach renomowanych firm oraz najwyższej klasy urządzenia WiFi, które posiadają wszelkie certyfikaty wymagane przez placówki medyczne - nie zakłócają pracy uradzeń medycznych.

 

Budowa sieci WiFi wymagała położenia dedykowanego okablowania łączącego wszystkie urządzenia, tj. anteny WiFi z przełącznikami oraz wybudowania niezbędnych połączeń światłowodowych pomiędzy wszystkimi obiektami gdzie zainstalowany został system WiFi.

W prace instalacyjne całego systemu i późniejsze testy zaangażowanych było na stałe kilkunastu specjalistów StarNet Telecom, którzy realizowali prace zgodnie z wcześniej sporządzonymi projektami technicznymi.

 

https://www.tvp.info/36543082/wifi-dla-pacjentow-w-centrum-zdrowia-dziecka

Eurobuildcee.com - Internet dla (Centrum) Zdrowia Dziecka

poniedziałek, 23, kwiecień 2018 09:58

POLSKA Każdy pacjent i gość Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) może już korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu. Pierwszego dnia po uruchomieniu usługi z siecią Wi-Fi połączyło się ponad 700 osób.

Dotychczas w CZD – tak jak w większości polskich placówek medycznych – nie można było korzystać z bezpłatnego internetu. W drugiej połowie 2017 roku dyrekcja Centrum rozpoczęła rozmowy ze StarNet Telecom o uruchomieniu tej usługi, a w projektowanie sieci, zamawianie urządzeń i uruchomienie systemu było zaangażowanych kilkunastu inżynierów firmy. Wdrożenia i niezbędne testy trwały około miesiąca. Nowoczesna instalacja, składająca się m.in. z blisko 80 anten, ma wszelkie certyfikaty wymagane przez placówki medyczne i nie zakłóca pracy specjalistycznych urządzeń. Dziś każdy pacjent i odwiedzający CZD może bez ograniczeń korzystać z dostępu do bezpłatnego internetu.
– Pobyt dziecka w szpitalu to stres zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców, dlatego staramy się zapewnić naszym małym pacjentom różnego rodzaju atrakcje, aby odwrócić ich uwagę od badań i zabiegów, a dostęp do internetu nie tylko uprzyjemni dzieciom i rodzicom czas wolny, ale także ułatwi kontakt z bliskimi – komentuje Katarzyna Gardzińska, rzecznik Instytutu Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka.
– Spędziłem w CZD dużo czasu z synem, więc szybko zorientowałem się, czego brakuje pacjentom, z których wielu jest przykutych do łóżek. Telewizja już jest passe, a dostęp do internetu w dzisiejszych czasach jest niezastąpiony! Liczę, że praca, którą wykonaliśmy, przyniesie wiele pożytku pacjentom i ich rodzinom – mówi z dumą Piotr Dąbroś, prezes zarządu StarNet Telecom.

 

http://eurobuildcee.com/?page=news&id=33082

 

Outsourcing usług telekomunikacyjnych to korzyści w trakcie budowy i późniejszym zarządzaniu galerią handlową

wtorek, 29, marzec 2016 09:48

Zarządzanie siecią telekomunikacyjną jest jedną z podstawowych usług, jakie oferują przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, takie jak Starnet Telecom. Firma przyjmuje na siebie stałe koszty związane z tym zadaniem, co zwalnia właściciela obiektu z obowiązku wyznaczania do tego celu odpowiedniego pracownika technicznego. Wiele galerii handlowych decyduje się na rozszerzenie współpracy z przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym. Często już na etapie budowy operator budynkowy opiniuje projekty sieci telekomunikacyjnej i dzieli się doświadczeniem z innych obiektów. Bardziej popularna jest jednak współpraca zakładająca całkowite przejęcie przez firmę kosztów zaprojektowania i budowy sieci telekomunikacyjnej wraz z zapewnieniem przyłączy zewnętrznych. Właściciele obiektów zyskują w ten sposób po pierwsze – oszczędności, po drugie – komfort i spokój.

 

 

http://retailnet.pl/2016/03/24/107270-starnet-telecom-wiecej-niz-oszczednosci/?goal=0_e649016b50-8f78959b2f-308462737&mc_cid=8f78959b2f&mc_eid=fb46606bb5

StarNet Telecom obsługuje 80 obiektów handlowych na terenie całego kraju.

poniedziałek, 21, marzec 2016 08:13

Źródło: SHOPPING CENTER POLAND MAGAZINE; NR 3/MARZEC 2016’ ROK XII; ISSN 1734-7599

 

Warszawa jedzie do Cannes z 11 nieruchomościami

piątek, 11, marzec 2016 08:33

 

POLSKA 11 nieruchomości, 12 partnerów, w tym czterech nowych, dwa inne miasta i 17 produktów z Warszawy pojadą z miastem na tegoroczne targi MIPIM, które startują 15 marca.


Oferta miasta na targach w Cannes zawiera 11 nieruchomości. Większość z nich ma przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową z usługami oraz z garażami podziemnymi. W Śródmieściu znajdują się trzy prezentowane działki: orzy ul. Jaracza 5 (864 mkw.), ul. Mariańskiej 5 (971 mkw.) przeznaczona pod funkcję hotelową, ul. Emilii Plater 29 i 31 (11,2 tys. mkw.), czyli centrum biurowo-usługowe z garażem podziemnym Porta Varsovia. Ten projekt został pokazany po raz pierwszy na targach Expo Real w Monachium w zeszłym roku. Pozostałe projekty inwestycyjne to: na Bielanach: Przy Agorze 6 (2,4 tys. mkw.), ul. Broniewskiego 89 (3,5 tys. mkw.); na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej (1,6 tys. mkw. pod usługi ponadlokalne i lokalne), na Pradze Północ przy ul. Radzymińskiej (6,8 tys. mkw.); na Pradze Południe: ul. Cukrownicza (2,3 tys. mkw.), ul. Stanisława Augusta (22,5 tys. mkw.), na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia (4,2 tys. mkw.) i na Wilanowie przy ul. Rosochatej, róg Latoszki (5,2 tys. mkw.).

Czytaj więcej...

Targi inwestycyjne MIPIM: Warszawa do Cannes z nowymi partnerami

środa, 09, marzec 2016 13:50

 

- Z czterema nowymi partnerami biznesowymi jedzie Warszawa na targi do Cannes.
- Stolica regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, prezentując się jako lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

 

Podczas targów sztuki użytkowej MIPIM w Cannes, stolica będzie prezentowała się wspólnie z 12 partnerami, to czterech więcej niż przed rokiem.

Warszawa we Francji zaprezentuje się na stoisku wypełnionym warszawskimi akcentami z zakresu designu i sztuki użytkowej, razem z Bankiem Zachodnim WBK, BBI Development SA, Ghelamco Poland, Golub Gethouse, HB Reavis Poland, Okam Capital, Orange, Pocztą Polską SA i Xcity Investment. Po raz pierwszy miastu towarzyszyć będą: Konkret Grupa Projektowa SA, StarNet Telecom Sp. z o.o. oraz Vastint Sp. z o.o.

Warszawa regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM, prezentując się jako lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

- Naszym celem jest przedstawienie Warszawy jako miejsca o dużym potencjale inwestycyjnym, ale również oferującego wysoką jakość życia – informują w stołecznym urzędzie

StarNet Telecom promuje warszawskie nieruchomości na MIPIM 2016

wtorek, 08, marzec 2016 10:22

 

MIPIM to największe inwestycyjne targi w Europie w branży nieruchomości. Na targach obecni są inwestorzy, developerzy, architekci, usługodawcy branżowi, przedstawiciele władz prezentowanych regionów i wielu innych przedstawicieli biznesowych, związanych z branżą nieruchomości na różne sposoby. Wiosną tego roku StarNet Telecom będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, promując warszawskie nieruchomości na Targach MIPIM 2016.

Czytaj więcej...

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition

wtorek, 15, wrzesień 2015 09:45

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy Shopping Center Forum 2015 Fall Edition.
StarNet Telecom będzie można odwiedzić na stoisku nr 4.1

 

http://retailnet.pl/2015/09/08/104689-starnet-telecom-aktywny-uczestnik-shopping-center-forum/

 

Usunęli kryzys ze słownika

poniedziałek, 03, luty 2014 15:15

 

Życie nie znosi pustki. Miejsce tych, którzy boleśnie odczuli zderzenie z kryzysem, zajmują następni. Żądni sukcesu, silni, dobrze zarządzani, potrafiący odnaleźć się w ewoluującej rzeczywistości.

 


http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2014-polskie-firmy-usunely-kryzys-ze-slownika,artykuly,170471,1,1.html

 

 

Outsorcing doskonale sprawdza się w wielu dziedzinach - Facility Manager 5-2013

wtorek, 07, maj 2013 07:58

 Jeśli wierzyć liczbom, rosnący z roku na rok rynek telekomunikacyjny daje szerokie pole do popisu outosurcerom tego typu usług. Nic więc dziwnego, że zarządcy nieruchomości takich jak centra handlowe i budynki biurowe coraz chętniej oddają zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną profesjonalistom. Pozwala to nie tylko obniżyć koszty utrzymania sieci ale gwarantuje także jej kompleksową obsługę i serwis.

Czytaj więcej...

Starnet Telecom Diamentem Forbesa

czwartek, 26, wrzesień 2013 10:47

Miło nam poinformować, iż spółka Starnet Telecom została laureatem tegorocznej edycji rankingu prowadzonego przez miesięcznik Forbes – Diamenty Forbesa.

Już po raz siódmy redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE opracowała ranking polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Przy przygotowywaniu rankingu brano pod uwagę wszystkie przedsiębiorstwa posiadające REGON (z wyłączeniem instytucji finansowych), które w roku 2011 osiągnęły przychód nie mniejszy niż 5 mln złotych, złożyły sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sadowego a także spełniają inne kryteria Forbesa.

 

Więcej informacji na temat rankingu Diamenty Forbesa: http://www.diamentyforbesa.pl

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów

poniedziałek, 04, luty 2013 10:27

 

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów, w 2013 liczymy na nowe projekty – retailnet.pl


Dla spółki StarNet Telecom rok 2012 był, w opinii zarządu, jednym z najbardziej znaczących okresów. - Świadczymy usługi od roku 2001, a w tym roku nasz wachlarz obiektów rozszerzył się o kolejne 12 nowych. W lutym rozpoczęliśmy świadczenie swoich usług telekomunikacyjnych w bardzo prestiżowym kompleksie biurowo-handlowym Złote Tarasy, który wraz z biurowcem Lumen i Skylight oraz obiektem handlowym posiadają łącznie ponad 270 najemców. Wiązało się to z koniecznością bardzo specjalistycznego przejęcia w zarządzanie obecnego systemu usług głosowych wraz z profesjonalnym uruchomieniem usług dostępu do internetu dla najemców Złotych Tarasów, co wymagało szybkiej i sprawnej wymiany urządzeń telekomunikacyjnych – mówi w rozmowie z Retailnet Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży Pion Centra Handlowe i Budynki Biurowe StarNet Telecom.

Czytaj więcej...