Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

StarNet Telecom promuje warszawskie nieruchomości na MIPIM 2016

 

MIPIM to największe inwestycyjne targi w Europie w branży nieruchomości. Na targach obecni są inwestorzy, developerzy, architekci, usługodawcy branżowi, przedstawiciele władz prezentowanych regionów i wielu innych przedstawicieli biznesowych, związanych z branżą nieruchomości na różne sposoby. Wiosną tego roku StarNet Telecom będzie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, promując warszawskie nieruchomości na Targach MIPIM 2016.

Obecność spółki na targach jest wynikiem partnerstwa z miastem stołecznym Warszawa. Dlatego też oprócz prezentacji oferty, celem StarNetu jest promowanie miasta, jako miejsca atrakcyjnego dla inwestorów- mówi Paweł Dąbroś, Dyrektor Sprzedaży w StarNet Telecom, Pion Centra Handlowe i Budynki Biurowe.

Na stoisku, przedstawiciele firmy będą zachęcać do współpracy poprzez promowanie wybranych nieruchomości obsługiwanych przez StarNet na rynku warszawskim– w propozycji targowej znajdą się zarówno obiekty już oddane do eksploatacji jak i te dopiero powstające. Nieruchomości, które zostaną zaprezentowane na MIPIM to Neopark – powstający elegancki i nowoczesny park biurowy w strategicznie położonej biznesowej części Mokotowa.

 

Atrium 2– budynek planowany do oddania w pierwszej połowie 2016 r., wyjątkowy nie tylko pod względem architektonicznym, ale także ze względu na innowacyjne, ekologiczne rozwiązania. StarNet na etapie budowy wykonuje wybrane instalacje teletechniczne, a po oddaniu budynku do użytkowania zapewni kompleksową obsługę najemcom oraz inwestorowi. W ofercie tego budynku znajdzie się również najnowsza usługa oferowana przez StarNet – IP TV.

 

Plac Unii – jest jedynym w swoim rodzaju miejscem łączącym świat mody, relaksu i biznesu, zlokalizowanym na granicy Śródmieścia i Mokotowa; SPEKTRUM Tower - to obecnie w pełni zmodernizowany, nowoczesny budynek z elastyczną, wysokiej klasy powierzchnią biurową, położony w samym centrum warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu. Działania prowadzone w tym obiekcie maja na celu przede wszystkim dostosowanie i rozbudowanie infrastruktury do nowych założeń aranżacyjnych. Obecnie zakończone zostały m.in. zadania doprowadzenia do budynku łącza światłowodowego oraz uruchomienie systemu WiFi w lobby budynku.

 

Royal Wilanów - to wysokiej jakości, nowoczesny budynek biurowy z bogatą ofertą usługową oraz unikalnym klubem fitness klasy premium i kliniką medyczną, sytuowany w samym sercu Wilanowa. Do obsługi budynku wykorzystane zostaną najnowsze technologie głosowe, telewizyjne, marketingowe oraz zarządcze. EUROCENTRUM Office Complex- to największy ekologiczny budynek biurowy w Warszawie, jest flagową inwestycją Grupy Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom. Obsługa budynku uzupełniona zostanie o system WLAN wraz z funkcjami WiFi marketingu.

 

Proximo - powstaje na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, wyróżnikami Proximo są duże i efektywne powierzchnie pięter, niski współczynnik powierzchni wspólnych, doskonałe doświetlenie powierzchni oraz optymalna głębokość traktów. StarNet docelowo wyposaży budynek w dwa redundantne łącza światłowodowe, system telekomunikacyjny oraz system WiFi.

New City - niewątpliwym atutem budynku jest efektywny układ funkcjonalny, wynikający z rzutu budynku oraz jego formy architektonicznej, położony jest przy ulicy Marynarskiej 15 w centrum biurowej części Mokotowa. Zarządzając infrastrukturą budynkową StarNet jednocześnie stara się instalować nowe systemy i wykorzystywać najnowsze technologie tak aby stopniowo zwiększać różnorodność dostępnych rozwiązań.

 

Nestle House - to wyjątkowy budynek biurowy klasy A, oferujący ponad 16 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na ośmiu kondygnacjach nadziemnych. Obiekt charakteryzuje się dogodną lokalizacją na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej. W tym obiekcie StarNet uczestniczy zarówno w budowie instalacji oraz wyposażeniu budynku w odpowiednią infrastrukturę jak i w obsłudze i zarządzaniu usługami oraz infrastrukturą.

 

StarNet Telecom promując opisane obiekty, zaprezentuje się jako organizacja obecna w branży od 15 lat, świadcząca nowoczesne usługi telekomunikacyjne dla kilkudziesięciu nieruchomości na terenie Warszawy. Reprezentanci firmy przedstawią spółkę od strony wiedzy eksperckiej i ogromnego doświadczenia w kompleksowej obsłudze telekomunikacyjnej budynku i dobrej współpracy z właścicielami, developerami, zarządcami nieruchomości. W ten sposób inwestorzy będą pewni, że w Warszawie mogą liczyć na obecność tak profesjonalnego i zaufanego partnera jak StarNet Telecom, który gwarantuje dostęp do nowoczesnych technologii w każdym punkcie miasta. Przyjęta przez spółkę forma obecności na targach pozwali również pokazać prestiżowe warszawskie nieruchomości, a tym samym wskazać Warszawę jako miejsce w którym inwestorzy chętnie prowadzą swoje nowe projekty.

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji dotyczących MIPIM na portalu poświęconym targom: www.mipim.com oraz informacji związanych ze stoiskiem miasta stołecznego Warszawa, które wkrótce pojawią się na portalu Urzędu Miasta.

 

Życzymy sobie, żeby nasi klienci jak zwykle licznie odwiedzali nas w czasie targów, a miłe spotkania z nimi były nieodłączną częścią dni spędzonych w Cannes- mówi Jacek Misiuda Dyrektor Sprzedaży w StarNet Telecom, Pion Obsługi Obiektów Komercyjnych.

MIPIM odbędzie się w dniach 15-18 marca.