Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów

 

Paweł Dąbroś, StarNet: w 2012 pozyskaliśmy kluczowych klientów, w 2013 liczymy na nowe projekty – retailnet.pl


Dla spółki StarNet Telecom rok 2012 był, w opinii zarządu, jednym z najbardziej znaczących okresów. - Świadczymy usługi od roku 2001, a w tym roku nasz wachlarz obiektów rozszerzył się o kolejne 12 nowych. W lutym rozpoczęliśmy świadczenie swoich usług telekomunikacyjnych w bardzo prestiżowym kompleksie biurowo-handlowym Złote Tarasy, który wraz z biurowcem Lumen i Skylight oraz obiektem handlowym posiadają łącznie ponad 270 najemców. Wiązało się to z koniecznością bardzo specjalistycznego przejęcia w zarządzanie obecnego systemu usług głosowych wraz z profesjonalnym uruchomieniem usług dostępu do internetu dla najemców Złotych Tarasów, co wymagało szybkiej i sprawnej wymiany urządzeń telekomunikacyjnych – mówi w rozmowie z Retailnet Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży Pion Centra Handlowe i Budynki Biurowe StarNet Telecom.

StarNet Telecom w 2012 roku podjął współpracę z prężnie funkcjonującym na rynku deweloperem – Echo Investment. – Dotychczas z sukcesem udało nam się wyposażyć w usługi telekomunikacyjne nowo otwarty obiekt w Szczecinie, a od pewnego czasu pracujemy również nad kolejnym znaczącym obiektem firmy Echo Investment zlokalizowanym w Łomży – dodaje Dąbroś.

 

Od początku 2012 roku spółka wdraża rozwiązania oparte na własnej infrastrukturze w technologii światłowodowej, dzięki której poszerzyła ofertę o rozwiązania głosowe – VoiP oraz szybsze prędkości dostępu do internetu. – Technologie te mamy nadzieję wdrażać w nowych obsługiwanych przez nas obiektach dzięki czemu nasi abonenci będą mieli dostęp do jeszcze sprawniejszej obsługi technicznej i szerszego wachlarza usług. Rok 2012 zaowocował bardzo dużą ilością zakończonych inwestycji na rynku centrów handlowych, rekordową w porównaniu do lat ubiegłych. Spekulując na temat globalnego rynku firm wdrażających systemy telekomunikacyjne w obiektach komercyjnych uważam, że rok 2013 będzie równie obfity w nowe, ciekawe projekty, w których mamy nadzieję brać udział jako lider usług telekomunikacyjnych dla obiektów handlowych w Polsce – podsumowuje Dąbroś.

 

Link do pliku