Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Nasze wartości

Misja


Misją StarNet Telecom jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług, konkurencyjnych pod względem cenowym i jakościowym. Terminowość, a także zgodność z najwyższymi standardami pomaga indywidualnie traktować każdego Klienta oraz dostosować ofertę do jego bieżących potrzeb.
StarNet Telecom pomaga w osiągnięciu sukcesu rynkowego poprzez dostarczenie kompleksowych usług telekomunikacyjnych wspomagających efektywne prowadzenie biznesu.

 

Klient


Najważniejszą wartością w naszej firmie jest Klient. To właśnie dzięki niemu, wyznaczamy nowe kierunki rozwoju i nieustannie dążymy do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje dedykowanego Opiekuna Handlowego, a dodatkowo ma nieustannie dostęp do Biura Obsługi Klienta. Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do Klienta oraz dopasowywanie się do jego potrzeb i oczekiwań.

 

Terminowość i jakość świadczonych usług


Jednym z priorytetów naszej działalności jest terminowość. Jak najwcześniej określamy wspólnie z Klientem termin uruchomienia usługi i zawsze go spełniamy. Minimalizujemy awaryjność między innymi poprzez pracę jedynie na sprawdzonych sprzętach, znanych producentów. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło nam zwiększać możliwości oferowanych usług. Budujemy zaufanie naszych Klientów także poprzez bardzo krótki czas reakcji. Nasi inżynierowie są do dyspozycji Klientów cały czas, nieustannie monitorując zdalnie stan usług, dzięki czemu są w stanie szybko naprawić ewentualne awarie.

 

Profesjonalizm i rzetelność


W naszej pracy do każdego podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na budowanie z naszymi Klientami pozytywnych, długotrwałych relacji opartych na wzajemnej współpracy i zaufaniu. StarNet Telecom bierze udział w programie Rzetelna Firma, dzięki czemu w każdej chwili nasi Klienci mogą sprawdzić stan naszych wierzytelności.

 

Pracownicy


Bardzo ważną wartością naszej firmy są sami pracownicy. StarNet Telecom to wykwalifikowany i doświadczony zespół młodych ludzi. Spędzamy wspólnie czas nie tylko w pracy, spotkaniach i wyjazdach integracyjnych, ale także po godzinach pracy i weekendy na prywatnych spotkaniach. Wyjątkową przyjazną atmosferę, tak różną od wielkokorporacyjnej anonimowości, przekładamy na pracę na najwyższym poziomie.