Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Oferta dla najemców

biurowce5

Wyjątkowo ważne jest zapewnienie profesjonalnej obsługi telekomunikacyjnej naszym Klientom Biznesowym. Operatorzy telekomunikacyjni ograniczają się przeważnie tylko do dostarczenia usługi, natomiast operator budynkowy jest w stanie sprostać oczekiwaniom kompleksowej opieki telekomunikacyjnej. StarNet Telecom oferuje pomoc przy podłączeniu i konfiguracji urządzeń, dzięki czemu każdy Najemca otrzymuje sprawnie działający system jeszcze przed otwarciem lokalu. Dajemy naszym Klientom pełną opiekę handlową i techniczną siedem dni w tygodniu. Dodatkowo, pracownicy Biura Obsługi Klienta dobrze znają obiekty będące pod opieką firmy, dzięki czemu czas interwencji i reakcji na wszelkie potrzeby jest zdecydowanie krótszy.

  

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązanie, które polega na integracji systemu telekomunikacyjnego w dwa niezależne przyłącza – mogą to być przyłącza radiowe i światłowodowe, a zarazem dwa łącza światłowodowe. Oznacza to, że w momencie gdy dochodzi do awarii sieci jednego z poddostawców, połączenia wychodzą siecią drugiego. Zapewnia to ciągłość korzystania z usług telekomunikacyjnych, w tym przede wszystkim kart płatniczych, których poprawne funkcjonowanie jest kluczowym elementem działalności najemców. Przy korzystaniu z usług jednego operatora telekomunikacyjnego, ryzyko awarii jest zdecydowanie większe. 

 

Świadczymy przede wszystkim usługi dostępu do Internetu i telefonu. Konkretną ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

 02A10CDU

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Biuro Obsługi Klienta Biznesowego
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 19.00
Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.