Ogólnie o ofercie

 

Misją StarNet Telecom jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług, konkurencyjnych pod względem cenowym i jakościowym. StarNet Telecom pomaga w osiągnięciu sukcesu rynkowego poprzez dostarczenie kompleksowych usług telekomunikacyjnych wspomagających efektywne prowadzenie biznesu.

 

 

Czym się wyróżniamy?


Terminowość świadczonych usług

Jednym z priorytetów naszej działalności jest terminowość. Jak najwcześniej określamy wspólnie z Klientem termin uruchomienia usługi i zawsze go spełniamy.

 

Profesjonalne wsparcie techniczne

Budujemy zaufanie naszych Klientów także poprzez bardzo krótki czas reakcji. Nasi inżynierowie są do dyspozycji Klientów cały czas, nieustannie monitorując zdalnie stan usług, dzięki czemu są w stanie szybko naprawić ewentualne awarie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje osobistą pomoc techniczną, która jest w stanie natychmiastowo zareagować na wypadek usterki.

 

Zapewniona jakość

Minimalizujemy awaryjność między innymi poprzez pracę jedynie na sprawdzonych urządzeniach, znanych producentów. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło nam zwiększać możliwości oferowanych usług. Nasi klienci otrzymują dokładnie taką prędkość Internetu, jaką zamawiają, a stosowana technologia pozwala nam na jej zwiększenie na każde żądanie klienta.

 

Profesjonalizm i rzetelność

Stawiamy na budowanie z naszymi Klientami pozytywnych, długotrwałych relacji opartych na wzajemnej współpracy i zaufaniu. W naszej pracy do każdego podchodzimy indywidualnie. StarNet Telecom bierze udział w programie Rzetelna Firma, dzięki czemu w każdej chwili nasi Klienci mogą sprawdzić stan naszych wierzytelności.