Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Profil firmy

Kim jesteśmy?

 

Firma StarNet Telecom funkcjonuje z powodzeniem na rynku telekomunikacyjnym od roku 2001. Główną domeną działalności spółki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych.

 

Oferta StarNet Telecom to cała gama skutecznych rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach i systemach czołowych producentów urządzeń teleinformatycznych. Z naszych usług korzystać mogą zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni. Każdego roku co raz więcej właścicieli i zarządców decyduje się na outsourcing usług telekomunikacyjnych.

 

StarNet Telecom to innowacyjny, profesjonalny i rzetelny partner.


Każdego dnia firma dba o to, aby dostarczana przez nią usługa była konkurencyjna jakościowo i cenowo zachowując przy tym wysoki standard i gwarantując fachową i szybką obsługę serwisową dla Klientów.

 

W ostatnich latach zaobserwowaliśmy stale zwiększające się zainteresowanie kompleksową obsługą telekomunikacyjną. Budowa sieci telekomunikacyjnej, dostarczenie centrali telefonicznej, zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną, bezpośredni i indywidualny kontakt z najemcami, szybki czas reakcji oraz nieustanny serwis, to tylko część korzyści wynikających z takiej współpracy.

 

Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ramowym zakresem usług oraz do kontaktu z nami w celu poznania bardziej szczegółowych propozycji.

 


Co można odnaleźć w naszej ofercie:

 

Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej

W ramach współpracy możemy przejąć od właściciela koszt inwestycji budowy całej infrastruktury telekomunikacyjnej wraz z zapewnieniem przyłączy zewnętrznych.

 

Dostawa i instalacja centrali telefonicznej

StarNet Telecom może na własny koszt zainstalować centralę telefoniczną, czyli zespół urządzeń zapewniających linie telefoniczne pod działanie terminali kart płatniczych oraz połączenia telekomunikacyjne. Umożliwia to najemcom bezpłatne połączenia telefoniczne z administracją obiektu, jak również między sobą.

 

Ciągłość działania sieci telekomunikacyjnej

Oferujemy zintegrowanie systemu telekomunikacyjnego przynajmniej w dwa przyłącza, dzięki czemu w przypadku awarii sieci jednego z poddostawców, połączenia realizowane są siecią drugiego. Takie rozwiązanie zapewnia swobodne korzystania z usług telekomunikacyjnych, w tym przede wszystkim kart płatniczych,

 

Serwis sieci telekomunikacyjnej

Przejmujemy od właściciela obowiązek serwisu i konserwacji sieci telekomunikacyjnej. Stały monitoring systemu telekomunikacyjnego pozwala na natychmiastowe wykrycie niepoprawności działania oraz szybką i skuteczną reakcję inżynierów. Gwarantujemy bardzo szybki czas reakcji na nieprawidłowości czy podłączenie nowych lub dodatkowych zasobów.

 

Terminowość

StarNet Telecom podejmuje się indywidualnych negocjacji z Najemcami w celu wyboru rozwiązania telekomunikacyjnego i ustala terminu podłączenia usług tak aby zostały uruchomione przed otwarciem lokalu. Terminowe podłączenie usługi jest naszym głównym atutem.

 

Indywidualne podejście do Klienta

Każdego Klienta i Najemcę traktujemy indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb i razem wypracowując odpowiedni model współpracy. Każdy Klient StarNet Telecom otrzymuje dedykowanego Opiekuna Handlowego oraz całodobowy dostęp do Biura Obsługi Klientów.