Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

StarBGP i BackupGSM

credit payment

  

StarNet Telecom proponuje swoim Klientom unikalne rozwiązania dotyczace zwiększenia niezawodności usługi dostepu do internetu, takie jak usługa StarBGP i BackupGSM.

Obie usługi są usługami integratorskimi zapewniającymi zwiększenie bezpieczeństwa, zmniejszenia awaryjności łączy bądź zapewnienie ciągłości świadczenia usług.

 

Usługa StarBGP dedykowana dla średnich i duzych organizacji zapewnia zabezpieczenie dostępu do Internetu przy wykorzystaniu mechanizmów BGP:

 

  • - dostarczana jest dwoma niezależnymi drogami przy wykorzystaniu infrastruktury dwóch niezależnych operatorów: np droga kablowa i droga radiowa.
  • - w przypadku gdy zdarzy się awaria na jednym z dwóch łączy usługa cały czas jest dostępna i dostępna jest nadana adresacja publiczna IP,
  • nie wystepuje konieczność inwestowania w kosztowne routery BGP, brak kosztownego wdrażania BGP we własnej sieci oraz późniejszego zarządzania routerami BGP i wymianą ruchu z operatorami doprowadzającymi łacza BGP

 

Usługa BackupGSM dedykowana jest dla małych organizacji które w sytuacji awarii głównego łacza dostępowego do internetu wymagają podtrzymania podstawowych funkcji organizacji (np działanie terminali płatniczych, połączenie z centralną bazą danych etc). Usługa polega na awaryjnym zestawieniu zapasowego łącza dostępu do inetrnetu w technologii GSM (GPRS, UMTS, LTE)

 

  • - usługa dostępna jest dla każdego w dowolnym modelu współpracy – klient może dostarczyć swoją kartę SIM dla potrzeb backupu po GSM lub może być kompleksowo obsługiwany przez StarNet.  
  • - w przypadku gdy zdarzy się awaria na łaczu głównym usługa przełącza ruch na backupowe połaczenie po GSM

 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty StarNet Telecom. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, zgodnie z którymi jesteśmy w stanie każdemu Klientowi zaproponować unikalną, indywidualnie dopasowaną i kompleksową ofertę. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 19.00 pod numerem telefonu (22) 656 21 21 oraz pod mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  .