Rzetelna firma

rzetelna firma

Wyróżnienia i nagrody

gezele2015

Członkostwo

PRCH Member 2

Kontakt

Dane kontaktowe
Al. Armii Ludowej 28
02-609 Warszawa

 

Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Telefonia

 

Świadczymy usługi przede wszystkim w obiektach biurowych i handlowych, jednak posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych na określonych osiedlach. Świadczymy także usługi telefonii IP w oparciu o protokół SIP dostępną dla każdego odbiorcy indywidualnego oraz firm posiadających łącza dostępu do Internetu.

 

  • - Telefonia internetowa zbudowana jest w oparciu o protokół SIP. W ramach usługi klient otrzymuje możliwość wykorzystania funkcjonalności prostych i rozbudowanych zapowiedzi głosowych, skrzynek głosowych, usług fax to email oraz email to fax, telekonferencje, wgląd online  wykonanych połaczeń i połaczęń przychodzacych odebranych i nieodebranych itp. itd.
  • - Telefonia stacjonarna odbywa się za pośrednictwem lokalnych centrali abonenckich (PBX) do których podłączane są łącza ISDN PRA z numeracją operatora zewnętrznego (TPSA, NETIA, GTS etc.).
  • - Telefonia internetowa zbudowana jest w oparciu o protokół SIP, a urządzenia końcowe decydują o funkcjonalności usługi. W ten sposób możemy zaproponować dopasowane do potrzeb Klienta rozwiązania takie jak zapowiedzi głosowe, skrzynki głosowe, fax to email, telekonferencje itp. itd. 

 

telefon


Kontakt 

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty StarNet Telecom. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, zgodnie z którymi jesteśmy w stanie każdemu Klientowi zaproponować unikalną, indywidualnie dopasowaną i kompleksową ofertę. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 19.00 pod numerem telefonu (22) 656 21 21 oraz pod mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  .