O nas

StarNet Telecom Sp. z o.o. działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, świadcząc nowoczesne usługi telekomunikacyjne w blisko 230 nieruchomościach biurowych i handlowych na terenie całej Polski.

Jako właściciel i projektant jednej z największych sieci światłowodowych w Warszawie, spółka oferuje różnorodne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak i budowy a następnie zarządzania infrastrukturą teletechniczną.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze nieruchomości, indywidualnemu podejściu do każdego klienta i zespołowi ekspertów dbających o najwyższy poziom świadczonych usług, StarNet Telecom jest liderem w swoim segmencie polskiego rynku  telekomunikacyjnego w zakresie kompleksowej obsługi obiektów komercyjnych i handlowych. Propozycja StarNet Telecom obejmuje rozwiązania zarówno dla zarządców i właścicieli budynków, jak i dla najemców. Elementy tych rozwiązań to m.in. łącza internetowe i telefoniczne, infrastruktura sieciowa, bezpieczeństwo sieci, wyposażenie serwerowni, kolokacja budynkowa oraz specjalistyczne oprogramowanie biznesowe. Wszystkie usługi objęte są serwisem, który świadczony jest przez dedykowany zespół sprawnie działających ekspertów.

Działamy

1
lat na rynku telekomunikacyjnym

Obsługujemy

1
budynków komercyjnych na terenie Polski

Zaufało nam ponad

1
klientów biznesowych

Współpracujemy z Właścicielami i Zarządcami nieruchomości.
Zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

StarNet mapa
galerie handloweobiekty biurowe
jakość
Minimalizujemy awaryjność między innymi poprzez pracę jedynie na sprawdzonych urządzeniach, znanych producentów. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło nam zwiększać możliwości oferowanych usług. Nasi klienci otrzymują dokładnie taką prędkość Internetu, jaką zamawiają, a stosowana technologia pozwala nam na jej zwiększenie na każde żądanie klienta.
terminowość
Jednym z priorytetów naszej działalności jest terminowość. Jak najwcześniej określamy wspólnie z Klientem termin uruchomienia usługi i zawsze go spełniamy.
profesjonalizm
Stawiamy na budowanie z naszymi Klientami pozytywnych, długotrwałych relacji opartych na wzajemnej współpracy i zaufaniu. W naszej pracy do każdego podchodzimy indywidualnie. StarNet Telecom bierze udział w programie Rzetelna Firma, dzięki czemu w każdej chwili nasi Klienci mogą sprawdzić stan naszych wierzytelności.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Budujemy zaufanie naszych Klientów także poprzez bardzo krótki czas reakcji. Nasi inżynierowie są do dyspozycji Klientów cały czas, nieustannie monitorując zdalnie stan usług, dzięki czemu są w stanie szybko naprawić ewentualne awarie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje osobistą pomoc techniczną, która jest w stanie natychmiastowo zareagować na wypadek usterki.

Zapraszamy do współpracy!

Biuro Obsługi Klienta Biznesowego
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00
Tel. +48 22 656 21 21
Fax: +48 22 656 21 27
e-mail: bok@starnettelecom.pl